Temat: Felgi, koła do 159 Brera - temat ogólny

  1. #5101
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    No i teraz Misiek się wscieknie bo je kupił wczoraj. Nie zdążyłem nawet zadzwonić . Dziś zadzwoniłem do gościa i się okazało ,że fakt -są włoskie ale nie Alfowskie ( bo podobne szprychy Oplowskie tyle ,że białe mogłem kupić za połowe ceny tych ) . Zrobiłem se dupę z gęby bo się wyrychliłem z ofertą myśląc ,że trafiłem jakieś "limited edyszyn" z 3.2 czy uj wie czego . Tym bardziej ,że dopiero wybuliłem prawie 150 zyla za same założenie opon (RFT) . Misiek wysłałem ci priva . Głupio wyszło ale mogłeś poczekać aż ci odpiszę wczoraj i dogadać sprawę bo ja już wczoraj wieczorem na kompie nie siedziałem i dziś czytałem wiadomości . Mogę je "zaklepać" na przyszły sezon . Napaliłem się wczoraj - moja wina . Dziś mnie ostudzili i Tommi i właściciel felg . Czuje się po części winny więc jak chcesz to je zostaw na przyszły sezon ( kupno/zamiana żebym aby mógł te Ti założyć na auto ) .

  2. #5102
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Nazar, a jakie to ma znaczenie, czy felga ma wytlocozne logo AR, czy też nie?
    Ważne, żeby była dobrej jakości i rownie dobrze wyglądała, a te 19" szprychy o których mowa te parametry spełniają.
    Jeśli Ci się podobają, a z powyższych Twoich postów wynika, że nawet bardzo to rób deal z Miskiem, bo zadzwonisz do niego w jesieni i okaże się, że felgi są już sprzedane...
    Pozdrawiam.
    Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  3. #5103
    Użytkownik Znawca Avatar IamICEman
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Wągrowiec
    Auto
    czekam na używaną Giulie;) była 159 i GT
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    A ma znaczenie bo z napisem AR z tyłu są o 59% droższe



    SZUKASZ NOWYCH OPON? NAPISZ PRZYGOTUJE OFERTĘ.
    DYSPONUJE DUŻĄ ILOŚCIĄ OPON NOWYCH JAK I UŻYWANYCH!!
    Felgi nowe i używane! dystanse każdy rodzaj !


  4. #5104
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    No te szprychy 19" świetne. Obstawiam, że jak Misiek wrzuci foto jak wyglądają na Alfie to niejeden będzie je chciał
    Przynam, że gdybym nie miał już przygotowanego zestawu letniego na ten sezon to sam bym je chciał.

    Misiek, dawaj foto

  5. #5105
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    Nie.misiek je kupił dla zamiany.ale widzę ze Nazar zachowuje się jak dziecko i robi z geby cholewke.i to jest bardzo nieład e.trzeba czasem pomyśleć co się pisze.felgi są włoskie.
    i chyba większość wie jak Nazar powinien się zachować w tej sytuacji.a jesli się tak nie zachowa to zacisne żeby i będę żył dalej ale...

  6. #5106
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Nie mówie ,że mi się nie podobają bo bym sam siebie oszukiwał . Tylko raz ,że jak pozbędę się tych Ti to na pewno już ich drugi raz nie kupie ( bo nigdy nie kupiłem tych samych felg zwłaszcza do tego samego auta ) więc fajnie było by się pobujać choć chwilę , dwa wczoraj wybuliłem za założenie na nie opon ( a za runflaty liczą jak za zboże bo trzeba mieć specjalną maszynę do tego ) i teraz znowu sciągać i wysyłać do Miśka . Poza tym zdjęcia w aukcji są w małej rozdzielczości a dziś jak dzwoniłem do właściciela felg to miałem okazje zobaczyć je "bliżej" no i na pierwszy strzał musiały by iść do małej regeneracji bo mają pocharatane ranty . No i Misiek mógł poczekać aż mu odpisze , zadzwonię do tego kolesia bo pisałem u mnie w temacie ,że wypytam go o detale a mnie uprzedził i widze ,że wczoraj wieczorem je kupił . Nie znam wszystkich typów felg ori do Alfy bo nie mam takiej potrzeby ale tak jak pisze Ice - jak to są noname'y to w takim stanie nie są warte tej kasy. Głupio trochę wyszło ale nie do końca wina leży po mojej stronie bo nie dogadaliśmy tematu . Alces wiem ,że niejedna markowa felga jest lepsza niż oryginalna sygnowana ale w takim przypadku jak ten ( bo myślałem ,że to jest TI z jakiejś limitowanej edycji czy cuś ) to tak jakbym zaproponował wymianę za półksiężyce 19"Miśkowe .

    Dodano po 5 minutes:

    Misiek ja cie rozumie . Ale powiedz mi czemu pojechałeś po bandzie i po twoich wczorajszych 2 czy 3 wiadomościach nie poczekałeś aż ci odpisze . Ja wczoraj sie zmyłem a w temacie napisałem ,że zadzwonie dziś do kolesia popytać o felgi . WYprzedziłeś mnie już wczoraj bo widzę kiedy koleś zakończył aukcje bo mam go w obserwowanych . Nie rób ze mnie teraz najgorszego . Wiem ,że się napaliłem i moja niewiedza w zakresie tych felg mnie nie tłumaczy do końca ale nie dałeś mi chwili nawet bo aukcja zakończyła się wczoraj o 21 z groszem . Napisz mi na priva ile za nie dałeś poza allegro i je wezmę od ciebie jak mi je przytrzymasz trochę . Tylko poczuj się trochę do winy .
    Ostatnio edytowane przez Nazar ; 13-02-2015 o 20:57 Powód: Dodano

  7. #5107
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    Dlaczego je kupiłem? Bo napisałeś ze się za nie zamienisz.i pierwszego priwa z prośbą o telefon do mnie dostałeś przed zakończeniem aukcji i byłeś po tym pw na forum i nie odpisales.
    Nie czuje się winny ani trochę.jak chcesz to oddam Ci to 150 za to zakładanie tych opon.
    Ja skończyłem
    Jeśli masz choć trochę honoru to zrobisz jak pisales( moje podejście).

  8. #5108
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    A nazar nie mogl sam dokonac zakupu na allegro ? I potem sprzedac swoje ti jeszcze z zyskiem :-)
    Chyba ze jakas umowe posredniczaca macie na zakupy to juz inna bajka :-)








  9. #5109
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    [QUOTE=Nazar;1579518]Koledzy bo widzę ,że tu miłośników Ti od groma więc daje "ofertę" oddam moje felgi ( bez opon ) za felgi ,które wystawiał gość na allegro - szprychy 19" Ti w graficie ( podobne do Oz superturismo ) .Cena jak pamiętam 2340pln za komplet




    Rozumiesz Nazar co napisałeś?

  10. #5110
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Misiek nie mam zamiaru robić zamętu . Podejrzewam ,że gość ich jeszcze nie wysłał ( nie zdążyłem go spytać ) . Poza allegro wziąłeś raczej za pobraniem bo bez jakiegoś śladu zawarcia transakcji raczej tak naiwny byś nie był . Tak czy inaczej jestem skory ponieść "karę" i tak jak napisałem -1 . odkupie je od ciebie ( priv ile dałeś poza allegro ) , 2. w wypadku jakbyś odmówił sprzedawcy wysyłki ( priv i ja je kupie -niech leżą do przyszłego sezonu ) , 3. Jak nie pasują 2 pierwsze opcje a ci na życiu nie ciążą te 2 tysie wydane i chcesz te moje Ti to przytrzymaj te szprychy w szopie a się dogadamy . I byłbym wdzięczny za info o szerokości i ET felg . Rozumie ,że nie pałasz do mnie obecnie "miłością walentynkową" ale po wyklarowaniu się tematu pochodzenia tych felg kto by się na moim miejscu zamienił z uśmiechem na ustach - idiota . Tylko szkoda ,że nie miałem czasu wcześniej tego sprawdzić . Tak czy inaczej - każda z moich propozycji jest dla ciebie "bez strat w ludziach" . I ja nie kieruje się w tej całej sytuacji chęcią zysku bo w każdym przypadku ja do interesu dołożę . Tyle w temacie .

Podobne wątki

  1. [159] [Brera] jaki silnik wybrać - temat ogólny
    Utworzone przez stabipl w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 228
    Ostatni post / autor: 01-12-2021, 18:46
  2. [159] Niezidentyfikowane dźwięki - temat ogólny
    Utworzone przez Bachus w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 314
    Ostatni post / autor: 01-06-2021, 20:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory